Sprostredkovanie poistenia

Ako Vám môžem pomôcť?

Pomôžem Vám vybrať si vhodné poistenie, pre Vás na mieru. Vysvetlím Vám čo v určitom poistení získate a pomôžem Vám vybrať si ten najlepší kompromis medzi kvalitou a cenou. 

V rámci môjho portfólia si môžete vybrať spomedzi viacerých druhov poistení, akými sú napríklad poistenie auta, poistenie majetku, cestovné poistenie, životné poistenie alebo poistenie zodpovednosti za škodu zamestnávateľovi. Pre majiteľov áut mám v ponuke povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie, poistenie sedadiel, 100% GAP poistenie či asistenčné služby. Majetkové poistenie je možné u nás uzatvoriť jednak ako poistenie nehnuteľnosti alebo poistenie domácnosti, pričom poistiť si možno rodinný dom, byt alebo chatu. K tomu môžete získať  poistenie zodpovednosti za škodu. Cestovné poistenie ponúkame online v krátkodobom aj celoročnom variante, pričom pre turistov máme aj online poistenie do hôr. V rámci životného poistenia si môžete vybrať medzi rizikovým alebo investičným poistením. Našu ponuku online poistení uzatvára poistenie zodpovednosti zamestnanca a poistenie právnej ochrany, ktoré v najbližšom čase doplní úrazové poistenie a zdravotné poistenie pre cudzincov.  

Ako pracujem?

Na začiatku je konzultácia. Stretnúť sa môžeme osobne ale ak to situácia neumožňuje môžeme sa dohodnúť aj na videoschôdzke. Konzultácia trvá približne 15 až 30 minút. 

Ak Vám budú moje služby dávať zmysel a budete v nich vidieť pridanú hodnotu. Dohodneme sa na ďalších krokoch tak aby sme vyriešili všetky Vaše požiadavky. 

V prípade, že potrebujete rýchlo uzatvoriť poistenie, reagujem promptne a rýchlo dostanete kvalitnú ponuku. Alebo, môžete využiť moje online kalkulačky, na PZP poistenie, KASKO poistenie, GAP poistenie a poistenie sedadiel. 

Mám najlepší systém, k vyriešeniu vašich potrieb.

Sprostredkovanie poistenia1

Analýza

  1. Poistných rizík
  2. Vašich potrieb
  3. Možných zliav

Analýza slúži, na získavanie informácii o Vás, na základe ktorých Vám pomôžem vybrať vhodný produkt.

Sprostredkovanie poistenia

Správny výber

  1. Poistného krytia
  2. Pomeru ceny a kvality
  3. Produktu od jednotlivej poisťovne

Nakoniec Vám pomôžem vybrať si produkt, ktorý Vám poskytne dostačujúcu ochranu a ktorý nebudete musieť preplatiť.

Až 78% rozhovorov vedie k zvýšeniu poistného krytia poistky a zároveň k ušetreniu peňazí

Aké poistenie Vám môžem sprostredkovať?

Poistenie vozidiel

Portfólio poistenia vozidiel zahŕňa povinné zmluvné poistenie (PZP), havarijne poistenie (KASKO), poistenie finančnej straty vozidla (GAP) alebo úrazové poistenie sedadiel.

povinné zmluvné poistenie
poistenie domácnosti

Poistenie majetku

Poistiť si môžete ako nehnuteľnosť tak aj domácnosť a chrániť tak svoj domov pred okolnosťami ktoré môžu kedykoľvek nastať. Poistenie, na ktoré by ste nemali zabudnúť je poistenie zodpovednosti.

Životné a úrazové poistenie

Životné poistenie je pre každého kto sa správa zodpovedne a rieši ako chrániť seba a svojich najbližších. Získate nezanedbateľnú ochranu života a zdravia počas celej doby trvania poistenia.

úrazové poistenie
poistenie zamestnancov

Poistenie zodpovednosti zamestnanca

Toto poistenie Vám poskytne ochranu, pre prípad spôsobenia škody Vášmu zamestnávateľovi. K základnému poisteniu je možné dojednať aj pripoistenia – napr., škody na zverenom dopravnom prostriedku.

Cestovné poistenie

Poistením sú kryté liečebné náklady v zahraničí. Okrem základného krytia je možné uzavrieť aj pripoistenie úrazu, batožiny, zodpovednosti za škodu, storno poplatkov.

cestovné poistenie

Získajte poistenie, na ktoré Vás ochráni

Trh je presýtený ponukami od rôznych poisťovní. Každá Vám bude tvrdiť že len oni sú tí najlepší a že iná alternatíva neexistuje. Pomôžem Vám zorientovať sa v tomto chaose a vybrať Vám najlepšie riešenie pre Vás.

Najlepší pomer ceny a kvality

Pomôžem si vybrať poistenie, s najlepším možným krytím za dobrú cenu. Ja si neúčtujem žiadne poplatky.

Rýchlosť riešenia

Často je čas veľmi dôležitý. Pomôžem Vám získať výhodné poistenie bez zbytočného čakania.

Elektronická dokumentácia

Všetky podklady k zmluve dostanete formou e-mailu. Je to rýchle a bezpečné.

Ak máte viac otázok, neváhajte a ozvite sa mi