Služby

Sprostredkovanie poistenia

Istota a ochrana pre Vás a Vašu rodinu je pre mňa najdôležitejšia. Pri výbere poistenia využívam praktický prístup a modernú technológiu. Pomôžem Vám zhodnotiť Vaše riziká a pomôžem Vám s výberom toho najvýhodnejšieho poistenia pre Vás. Neuprednostňujem žiadnu konkrétnu poisťovňu, ale v ponuke mám celú ponuku všetkých poisťovní na Slovenskom trhu. Pomôcť Vám viem s PZP, havarijným poistením, životným poistením, cestovným poistením alebo poistením majetku a v ponuke toho mám omnoho viac.

poistenie balak 2
poistenie balak 6

Kompletný poistný servis

Najväčším benefitom spolupráce so mnou je práve v správe zmlúv. Zmluvy môžete mať vo viacerých poisťovniach ale máte práve jednu kontaktnú osobu, s ktorou riešite od úprav zmlúv až po poistné udalosti. Preto vám stačí poznať len jedno telefónne číslo. Už sa viac nebudete musieť obávať kde nájsť svoju zmluvu, pretože okrem toho že ich budete mať doma ich budem ukladať v archíve. Spracujem za vás žiadosti o úpravu, opravu, doplnenie údajov alebo zmenu údajov na Vašej zmluve, rovnako ako jej výpoveď. Servis ktorý Vám poskytnem, Vám ušetrí množstvo času, ktorý môžete určite využiť lepšie.

Pomoc pri likvidácii poistnej udalosti

Poistku si uzatvárate pre prípad že by sa niečo stalo. Práve v ťažkých chvíľach ako pri škodovej udalosti, Vám budem nápomocný. Som pripravení Vám pomôcť so zabezpečením konkrétnych kokov bezprostredne po vzniku škody, následne s hlásením poistnej udalosti do príslušnej poisťovne, zabezpečiť obhliadku a dohliadať na celý proces likvidácie až po jej ukončenie. V prípade krátenia alebo zamietnutia plnenia Vám dokážem zabezpečiť odbornú pomoc. Ubezpečte sa, že poistenie máte riešené niekým kto Vám vie pomôcť aj keď to budete naozaj potrebovať a kto má s podobnými záležitosťami reálne skúsenosti.

poistenie balak 5
Audit poistných zmlúv

Audit poistných zmlúv

Ponúkam Vám posúdenie už existujúcich poistných zmlúv vrátane odporúčaní a prípadných úprav. Overím Vám či je Vaša poistka dostatočne kvalitná a či sa Vám nedá platiť menej. Vďaka auditu môžete výrazne ušetriť na cene. Viem Vám ušetriť 10 až 30 % z poistného a zároveň zvýšiť Vaše poistné krytie.

Sporenie na dôchodok

Každý z nás jedného dňa zostarne a príde čas na nástup do dôchodku. Dôchodok dnes nezávisí iba od štátu, ktorému celý život platíte dane a odvody. To ako sa Vám bude v dôchodkových časoch žiť, z veľkej časti závisí od Vás. Je múdre rozmýšľať nad svojím dôchodkom ešte pred ním. Ja vám ponúkam možnosť urobiť si starobné a doplnkové dôchodkové sporenie. Ktoré Vám zabezpečí kvalitnejší dôchodok.

dôchodok
prihlásenie auta orava

Pomoc pri prihlásení vozidla

Čas je v dnešnej dobe najcennejší. Stráviť preto hodiny času vysedávaním na dopravnom inšpektoráte nikoho nepoteší. Ponúkame Vám preto službu ktorá Vám ušetrí množstvo času a zbaví Vás množstva starostí. Pomôžeme Vám s prihlásením, odhlásením alebo prepisom vozidla. Vybavíme za Vás všetky záležitosti ktoré súvisia s registráciou vozidiel a Vy môžete čas využiť efektívnejšie.

Čo Vám prinesie spolupráca so mnou?

Úsporu peňazí na poistnom

Ušetríte množstvo času

Kvalitné poistenie podľa Vašich potrieb

Poriadok v zmluvách

Jednoduchá a rýchla komunikácia

Moje služby sú zadarmo

Rád sa o Vás postarám

Nadštandardný servis pre klientov je hlavný dôvod, prečo ma ľudia vyhľadávajú. Chcete poznať skutočnú starostlivosť o klienta? S radosťou zaistím skvelé služby aj Vám.

Najčastejšie otázky

Absolútne nič. Od mojich klientov neberiem žiadne peniaze.

Som platený finančnou inštitúciou z poplatkov ktoré platia klienti. To znamená že dostávam províziu za starostlivosť o klientov a o správu ich poistiek.

Áno, som zapísaný v Národnej banke Slovensko ako podriadený finančný agent.

 

Balak Finanz, s.r.o.

IČO: 53328892

Sektor poistenia alebo zaistenia

RegFAP: 256214

pulvinar dapibus leo.

Nepracujem pre žiadnu poisťovňu. Mám dohodu s poisťovňami že  môžem ponúkať ich produkty.

Pre klienta preto môžem vybrať produkt ktorý sa mu najviac hodí.

Stopercentnú.

Reputácia je jediná vec, ktorú v našom povolaní máme.

Pozitívna referencia mi prinesie viac ako vyššia provízia.

Poisťovací sprostredkovateľ vykonáva činnosť podľa zákona o sprostredkovaní poistenia. Sprostredkováva poistenie medzi poisťovňou a poistníkom. 

Poisťovací sprostredkovateľ nesmie od klienta prijať žiadnu odmenu. Financie vo forme provízie získava od finančnej inštitúcie a to iba v prípade, ak s klientom uzatvorí zmluvu. Na druhej strane finančný poradca je odmeňovaný priamo klientom.

 

Mojím klientom je každý kto má pri mne (v mojom poistnom kmeni) aspoň jednu zmluvu. 

Mojím klientom sa stanete automaticky ak si pri mne uzatvoríte akúkoľvek poistku alebo ak si ku mne prenesiete svoje zmluvy aby som sa o mohol o Vás starať.

Som súčasťou maklérskej siete Insia. 

INSIA je dynamická spoločnosť poskytujúca kvalitný servis a zázemie poisťovacím Množstvo poskytovaných služieb dopĺňa unikátny softvér YETI, špeciálne vyvinutý a denne aktualizovaný pre efektívnu prácu poisťovacieho a finančného sprostredkovateľa. Na slovenskom trhu INSIA pôsobí od roku 2005.

Nie.

Insia nie je MLM schéma. Insia funguje na princípe brokerpool. 

Áno, naše pravidlá a postupy sú navrhnuté tak, aby chránili dôvernosť aj bezpečnosť vašich informácií vrátane neverejných osobných informácií.

Ozvite sa mi a staňte sa ďalším z mojich spokojných klientov

Už nespočetne mnoho krát som povedal že klient je pre mňa na prvom mieste. A za tým si stojím. Moja povesť a dobré meno je jediná vec ktorú mám. Preto sa snažím poskytovať všetky služby najlepšie ako viem. Pomôžem Vám uzatvoriť poistenie podľa Vašich potrieb. Budete mať k dispozícii kompletný poistný servis a asistenciu pri likvidácii poistnej udalosti. Šetrite peniaze a majte viac času na svojich blízkych. Staňte ďalším z mojich spokojných klientov.