Nástroje

Využite naše online kalkulačky a uzatvorte si poistenie bezpečne z pohodlia Vášho domova za najlepšiu cenu

V prípade že sa stanete mojím klientom, celý servis budem robiť za Vás. Čo Vám ešte výraznejšie zjednoduší život. Okrem týchto základných nástrojov ktoré ponúkam na mojej web stránke, sa Vám dostane oveľa komplexnejšia starostlivosť.

Kalkulačky pre rýchle a lacné poistenie Vášho vozidla

Povinné zmluvné poistenie

Hľadáte najlacnejšie poistenie?  Nemáte čas ísť do poisťovne alebo kontaktovať ma? PZP kalkulačka Vám za pár sekúnd nájde PZP podľa ŠPZ. Keď si uzatvoríte PZP online, môžete k nemu získať bezplatné asistenčné služby, pripoistenie čelného skla k PZP aj pripoistenie stretu so zverou.

Havarijné poistenie

Vďaka našej online KASKO kalkulačke si dokážete na pár klikov uzatvoriť havarijné poistenie na mieru. Poistenie cez internet je kompletne bezpečné, rýchle a jednoduché. Kalkulačka Vám porovná poistné produkty zo všetkých poisťovní na trhu.

Poistenie finančnej straty pri totálnej škode

Poistenie finančnej straty pri totálnej škode na vozidle (GAP) Vám zaručí plnenie len vo výške trhovej ceny vozidla po odpočítaní spoluúčasti za ukradnuté alebo totálne rozbité vozidlo. Poistné plnenie z poistenia finančnej straty pri totálnej škode dostanete priamo vy, a to aj v prípade nadobudnutia auta na leasing.

Úrazové poistenie osôb vo vozidle

Poistenie sedadiel nechráni vozidlo, ale ľudí v ňom. V tejto kalkulačke môžete rýchlo a bez podpisovania zmluvy získať vysoké krytie pre všetky osoby v aute. Toto poistenie je často podceňované a pritom je nesmierne dôležité. Ceny úrazového poistenia osôb vo vozidle sú pritom nízke.

V prípade že potrebujete o jednotlivých produktoch vedieť viac, potrebujete prekonzultovať poistné riziká alebo cenu. Neváhajte a kontaktuje ma.

O jednotlivých produktoch sa dočítate na odkazoch

Bezplatná pripomienka STK,TK,EK

Nastavte si bezplatnú pripomienku na technickú a emisnú kontrolu. Tento nástroj Vám neponúkne žiadna konkurencia. Je to pomôcka ktorá Vám výraznou mierou zjednoduší život a pomôže Vám predísť hrozbe pokuty.

Pripomienka Vám príde formou sms správy alebo formou emailu. Už sa viac nebudete musieť obávať že na túto povinnosť zabudnete.

stk pripomienka
Nástroje 4

Užitočné súbory na stiahnutie

Záznam o dopravnej nehode si môžete stiahnuť v odkaze nižšie.

Postup ako postupovať pri dopravnej nehode si môžete stiahnuť v odkaze nižšie.

Ako Vám ešte viem pomôcť

V rámci mojich služieb služieb ponúkam mnohonásobne viac služieb a nástrojov, ktoré budete môcť využívať.

  • Vypracovanie výpovede do poisťovne
  • Úprava, oprava, doplnenie údajov alebo zmena údajov na Vašej zmluve
  • Vygenerovanie zelenej karty
  • Storno poistnej zmluvy 
  • Množstvo ďalších zaujímavých nástrojov

Ak máte záujem vedieť viac, kontaktujte ma. Všetky tieto služby pre mojich klientov sú zadarmo.

Nástroje