Online kalkulačky na porovnanie poistenia

Využite online kalkulačky na uzatvorenie poistenia. Kalkulačky Vám bezplatne porovnajú poistné produkty od najlacnejšieho. Online poistením získate poistnú ochranu ihneď, bezpečne a z pohodlia Vášho domova. 

Nestranné porovnanie poisťovni

Poistenie je zoradené podľa najnižšej ceny. Zoradenie robí počítač podľa aktuálnej ponuky poisťovní, my do toho v žiadnom prípade nezasahujeme. Takto je garantovaná objektivita porovnania.

Najnižšie ceny na trhu

Naše kalkulačky využívajú množstvo zliav a bonusov, čo Vám zabezpečí najnižšiu cenu na trhu. Prečo by ste mali platiť za poistenie viac ako musíte. Najnižšiu cenu na trhu Vám pomôže nájsť naša kalkulačka.

Bezpečné poistenie z pohodlia domova

Váš komfort a bezpečie je pre mňa na prvom mieste. S pomocou našich kalkulačiek si dokážete porovnať ceny poistenia a uzatvoriť poistenie do pár minút. Zmluva a všetky doklady Vám prídu na e-mail a ostatné doklady ako zelená karta Vám prídu poštou.

Platíte priamo poisťovni

Platba ide od klienta priamo do poisťovne. Znamená to že pri uzatvorení poistenia, Vám poistenie platí okamžite po zaplatení.

Bezplatné poradenstvo a servis

V prípade potreby ma môžete kontaktovať a pomôžem Vám zodpovedať Vaše otázky. Po poistení budete mať k dispozícii môj poistný servis po celú dobu trvania poistenia.

Kalkulačky pre rýchle a lacné poistenie Vášho vozidla

Povinné zmluvné poistenie

Hľadáte najlacnejšie poistenie?  Nemáte čas ísť do poisťovne alebo kontaktovať ma? PZP kalkulačka Vám za pár sekúnd nájde PZP podľa ŠPZ. Keď si uzatvoríte PZP online, môžete k nemu získať bezplatné asistenčné služby, pripoistenie čelného skla k PZP aj pripoistenie stretu so zverou.

Havarijné poistenie

Vďaka našej online KASKO kalkulačke si dokážete na pár klikov uzatvoriť havarijné poistenie na mieru. Poistenie cez internet je kompletne bezpečné, rýchle a jednoduché. Kalkulačka Vám porovná poistné produkty zo všetkých poisťovní na trhu.

Poistenie finančnej straty pri totálnej škode

Poistenie finančnej straty pri totálnej škode na vozidle (GAP) Vám zaručí plnenie len vo výške trhovej ceny vozidla po odpočítaní spoluúčasti za ukradnuté alebo totálne rozbité vozidlo. Poistné plnenie z poistenia finančnej straty pri totálnej škode dostanete priamo vy, a to aj v prípade nadobudnutia auta na leasing.

Úrazové poistenie osôb vo vozidle

Poistenie sedadiel nechráni vozidlo, ale ľudí v ňom. V tejto kalkulačke môžete rýchlo a bez podpisovania zmluvy získať vysoké krytie pre všetky osoby v aute. Toto poistenie je často podceňované a pritom je nesmierne dôležité. Ceny úrazového poistenia osôb vo vozidle sú pritom nízke.

V prípade že potrebujete o jednotlivých produktoch vedieť viac, potrebujete prekonzultovať poistné riziká alebo cenu. Neváhajte a kontaktuje ma.

O jednotlivých produktoch sa dočítate na odkazoch