Audit poistných zmlúv

Je načase upratať si v poistných zmluvách

Poistný trh sa neustále mení, na trh prichádzajú nové produkty ktoré sú často omnoho výhodnejšie ako tie ktoré tu boli pred pár rokmi. Poistné produkty sa postupom času menia, pribúdajú ďalšie, ktoré sú mnohokrát výhodnejšie. To, čo bolo top produktom v čase uzatvorenia vašej zmluvy už dávno nemusí byť dnes to najlepšie. O tejto situácii často krát vieme, ale len málokto sa rozhodne danú situáciu reálne riešiť. Audit už existujúcich zmlúv však môže ušetriť každému z nás nemalé peniaze a zároveň mu môže zlepšiť kvalitu poistenia. Urobiť si audit poistných zmlúv Vás nestojí ani cent a tak rozhodne stojí za povšimnutie.

Ak ste vlastníkom auta alebo nehnuteľnosti, pravdepodobne máte svoj majetok poistený. Mať urobenú poistku a chrániť si tak svoj majetok je správne. Avšak kto môže so spokojným srdcom povedať že jeho poistka je určite dobrá a v prípade škody sa na ňu môže spoľahnúť? Na  trhu existuje množstvo spoločností ponúkajúcich podmienky ktoré sú podľa nich najvýhodnejšie. Vyznať sa v ich ponuke je pre laika poriadna „Španielska dedina“.

Čo môžete získať?

Množstvo povinností môže mať za následok to, že naše zmluvy sú odložené na dne zásuvky aj desiatky rokov. Pokiaľ však i napriek nedostatku času chcete zistiť, či Vaše poistky môžete označiť ako „najvýhodnejšie poistenie na trhu“, neváhajte a ozvite sa mi.

Viem, že moja práca je predovšetkým o dôvere a nekončí sa uzatvorením zmluvy. Viem, že je správne mať pri sebe niekoho, kto vás prevedie svetom poistenia kedykoľvek to budete potrebovať. 

Auditom poistných zmlúv získate praktický výstup o tom čo Vám v prípade škodovej udalosti poisťovňa zaplatí, čo nezaplatí a či je možné zlepšiť jeho kvalitu alebo či je v ponuke rovnako dobré poistenie za nižšiu cenu. 

Audit poistných zmlúv je nezáväzný a je celkom zadarmo. 

Audit poistných zmlúv Vám môže priniesť úsporu peňazí a zvýšenie poistného krytia

Aké poistenie Vám môžem sprostredkovať?

Výstup vo formáte PDF

Celý audit poistných zmlúv dostanete vo formáte PDF na Váš e-mail.

Audit poistných zmlúv4
Audit poistných zmlúv

Zhodnotenie Vášho poistenia

Ľudia často ani nevedia čo ich zmluva obsahuje, aké sú poistné limity, čo ich poistka kryje a aké sú tam výluky. V audite to bude všetko prehľadne zhrnuté.

Odporúčanie

Dostanete moje vyjadrenie k Vašej poistnej zmluve. Zistíte či je Vaše poistenie aktuálne dnešnej dobe a čo by som odporúčal spraviť alebo zistíte že Vaša poistka je v poriadku a vtedy nebudem navrhovať žiadne riešenie.

Audit poistných zmlúv2
Audit poistných zmlúv3

Navrhnuté riešenie

Ak budem presvedčený že na trhu sa nachádza lepšie riešenie pre Vás. Tak Vám ho navrhnem. Návrh riešenia je čisto nezáväzný a posledné rozhodnutie, čo urobíte bude na Vás.

Overím Vám či môžete získať kvalitnejšie poistenie za nižšiu cenu

Poistné produkty sa neustále menia, to čo platilo pred rokom už dnes platiť nemusí. Vyznať sa v tom všetkom je pre laika veľmi náročné.

Je to kompletne nezáväzné

Audit poistných zmlúv je nezáväzný. Vypracovaním auditu sa nezaväzujete k žiadnej zmluve ani k ďalšej spolupráci somnou.

Služba je zadarmo

Nič za túto službu nebudete platiť. Môžete iba získať.

Zaujímavé poznatky

O svojom poistení sa dozviete informácie, ktoré ste možno ani netušili a ktoré Vás môžu byť naozaj prekvapujúce.

Ak chcete vedieť o audite poistných zmlúv viac, neváhajte a ozvite sa mi