O mne

Pavol Balák

Moje meno je Pavol Balák a pomôžem Vám zorientovať sa vo svete poistenia

Keď si zabezpečujete poistenie, veríte že sa naňho budete môcť v ťažkých časoch spoľahnúť. Čo Vám ale zabezpečí, že nekupujete mačku vo vreci? Pri hľadaní najlepšieho riešenia pre klienta využívam praktický prístup. Vždy sa snažím nájsť hodnotné riešenie za dobrú cenu, práve cena je v týchto ťažkých časoch tak dôležitá. Zaobstarať si ale poistenie bez toho aby ste vedeli čo obsahuje a čo neobsahuje Vás môže v konečnom dôsledku vyjsť poriadne draho.  

Nebrať poistenie vážne nie je Váš problém

Požičiam si frázu môjho kolegu. „spokojne zívajte, neberiem to osobne“. Úplne Vás chápem. Kto si predsa vo voľnom čase študuje poistné podmienky? Pravdepodobne nikto. Ľudí to nebaví, veď koho by to aj bavilo? Existuje milión lepších možnosti ako vyplniť svoj voľný čas. A nikto na to ani nemá čas. Jedine, žeby trpeli nespavosťou. Mojou prácou je vedieť tieto veci za Vás a dopriať Vám oddych a čisté svedomie že budete dobre poistený.

Napĺňa ma slúžiť ľuďom

Pochádzam z Oravy, miesta kde sú ľudia k sebe bližšie. Susedia sa nemajú problém porozprávať a v prípade potreby si vedia ochotne pomôcť. Vždy ma fascinovalo, že si ľudia vedeli pomôcť a nič za to neočakávali. Keď som sa zamýšľal nad tým čo vlastne chcem v živote robiť, prišiel som k trom hlavným poznatkom. Moja práca ma musí baviť, v mojej práci sa musím stále rozvíjať a  mojou prácou musím pomáhať druhým. Tieto tri základné piliere sa mi naplnili, keď som sa stal poisťovacím agentom.

Spoliehať sa že sa Vám nič nestane je nezodpovedné voči Vám aj Vaším blízkym

Všetko máte v rukách vy. Možno si hovoríte, že doteraz sa Vám nič nestalo, prečo by sa to malo zmeniť? Nuž, život je nevyspytateľný. Riziká na Vás číhajú z každej strany. Určite poznáte niekoho kto by Vám o tom vedel rozprávať. Moja babka vždy hovorila že nešťastie sa stane rýchlo. Škoda ktorá sa stane môže byť malá ale tá suma sa môže vyšplhať do obrovských rozmerov. Môže to byť 100 € za odťah vozidla, 1000 € za opravu alebo 10 000 € pri nehode v zahraničí. Následky na vašej peňaženke a psychike môžu byť obrovské. Zadovážte si poistenie ktoré Vám dá pokoj na duši a zaspávajte s čistým svedomím že máte niekoho kto sa o Vás postará.

Kto sa v tom všetkom má vyznať?

Poistenie sa zdá byť mätúce. Vyznať sa v ňom je občas úplná „Španielska dedina“. To že sa vo všetkých produktoch neviete vyznať určite nie je Váš problém. Pri výbere vhodného poistenia pozorne načúvam, zaznamenávam všetky Vaše potreby a odpovedám na otázky. S jasným cieľom. Poskytnúť Vám tu najlepšiu ochranu. A vždy keď ma budete potrebovať, budem tu pre Vás, pomáhať Vám a hájiť Vás.

Pomôžem Vám ochrániť Vaše ciele a sny

Misia

Mojím cieľom je pomáhať chrániť veci ktoré sú pre Vás dôležité a ponúkať kvalitný servis zmlúv a kvalitnú likvidáciu poistných udalostí.

Vízia

Mojou víziou je stať sa vyhľadávaným pre hodnotu ktorú ponúkam, pre vedomosti ktoré mám, pre oddanosť k mojím klientom a pre profesionálny a ľudský prístup.

Hodnoty

Vzdelanie a certifikáty

Moje referencie

„p. Balák mi pomohol urobiť dobré poistenie.  „

5/5

Fero R.

„Vďaka službám pána Baláka som ušetrila 50€ ročne. Pred poistením mi vysvetlil poistné podmienky a tak som vedela čo podpisujem.

4.5/5

Jana O.

„Pán Balák mi pomohol pri dopravnej nehode, pomohol mi napísať odvolanie do poisťovne.“

5/5

Dano H.

Venujte mi chvíľku Vášho času a napíšte mi recenziu